2025 december 23
  • Autó Pult
  • Betűtípusok
  • XetHost

online poker oldalak

  • Címlap
  • IT / Tech
    • PC
    • Konzol
    • Fotó
    • Távközlés
    • Security
  • Smart Life
    • Mobil
    • Tablet
    • SmartHome
    • Kütyük
    • Appok
  • Játék
    • Hírek
    • Teszt
    • E-sport
    • Végigjátszás
    • Cheatek
  • Film & Sorozat
    • Premier
    • Előzetes
    • Különvélemény
  • Kultúra
    • Koncert
    • Buli
    • Könyv
    • Színház
    • Rendezvény
    • Kiállítás
    • Life
    • Gasztro
    • Zene
  • Bulvár
  • Fesztivál
    • Sziget
    • Volt
    • Balaton Sound
    • EFOTT
    • FEZEN
    • Strand Fesztivál
    • Party
Friss
A Bloodstained: Ritual of the Night az Epic mai ajándék játéka
Rablóhús, pecsenye, fasírt: ezek a magyar tél kedvenc ételei
A Paradise Killer az Epic mai ajándék játéka
Szintet lép az adatközpontok és szuperszámítógépek folyadékhűtése a Motivair by Schneider Electric új megoldásaival
A Blood West az Epic mai ajándék játéka

Új akcióhős! - A Canon Inc. bejelenti az EOS-1D X Mark III fejlesztését

Canon PC 2019. október 24.

A Canon Inc. ma jelenti be az EOS-1D X Mark III fejlesztését, mely a világszerte népszerű EOS-1D X Mark II utódja. A sport- és természetfotózáshoz tökéletes digitális tükörreflexes fényképezők zászlóshajóját valós körülmények között folytatott tesztekben a világ minden részén dolgozó profi fotósokkal fejlesztik. A Canon az EOS-1D X Mark III-ban komoly teljesítménynövelést ígér. A fényképezőgépet használó szakemberek magabiztosan fotózhatnak, úgy, hogy meglesz az „A KÉP”, amit elképzeltek, és minden eddiginél gyorsabban tudják azt megosztani, ami a szakma gyorsuló tempóját figyelembe véve fontos szempont.

Nagyobb sebességgel és kapacitással érkeznek a Kingston megújult Canvas Select SD-kártyái

Kingston PC 2019. október 22.

A Kingston Digital Europe Co LLP bemutatta új Canvas Select™ Plus microSD- és SD-kártyáit, melyek a korábbi Canvas Select kínálathoz képest nagyobb sebességű és kapacitású tárolómegoldást jelentenek az okostelefonok és digitális fényképezőgépek számára. A kártyák maximális Class 10 UHS-I sebessége 100 MB/s1, így ideálisak nagy kapacitásigényű feladatokhoz, pl. gyors alkalmazás betöltéshez, nagy felbontású fényképek továbbításához és teljes hosszúságú HD-videók rögzítéséhez, illetve szerkesztéséhez.

Negyedével nőtt Huawei árbevétele a harmadik negyedévben

Huawei PC 2019. október 16.

A Huawei Technologies közzétette az idei év harmadik negyedévére vonatkozó üzleti eredményeit. A vállalat nem auditált adatok alapján 610,8 milliárd kínai jüan1 árbevételt ért el 2019 első három negyedévében, amely 24,42 százalékos növekedést jelent a tavalyi év ugyanezen időszakához képest. A vállalat nettó nyereségrátája 8,7 százalék volt.

A harmadik negyedévet is növekedéssel zárta a Huawei. A vállalat mind a négy üzletágát, illetve árbevételét tekintve is gyarapodni tudott az idei év első kilenc hónapjában.

DC450R: üzleti igényekre optimalizált SSD a Kingstontól

Kingston PC 2019. október 21.

A Kingston Digital Europe Co LLP bemutatta új Data Center 450R (DC450R) típusú nagyvállalati SSD-meghajtóját. A nagy teljesítményű, 6 Gbps sebességű, 3D TLC NAND memóriával ellátott SATA SSD olvasásközpontú alkalmazásokhoz készült. A kiszolgálókba szánt SSD kivételes bemeneti/kimeneti (I/O) teljesítményt és kiszámítható késleltetés biztosít, amely napjainkban fontos szempont az adatközponti SSD-k esetében. A Kingston szigorú szolgáltatásminőségi (QoS) követelményei234 szerint kifejlesztett DC450R sokféle nagy olvasási teljesítményt és olvasási gyorsítótárazást igénylő feladatnál egyenletes teljesítménnyel működik.

A Samsung az űr határára repíti a felhasználókat

Samsung PC 2019. október 16.

A Samsung bejelentette legújabb, földön kívüli projektjét, az Űrszelfi küldetést, melyben egy Galaxy S10 5G okostelefont küld a sztratoszférába, amellyel a felhasználók a saját képüket is eljuttathatják az űrbe.

Az elmúlt 50 évben a Samsung kijelzőinnovációk sorát hozta el a felhasználóknak az ívelt tévéktől kezdve a keretmentes kijelzőkig és a kihajtható okostelefonig. A vállalat most pedig együttműködik a légi fotózással foglalkozó Flightline Films-zel, hogy legújabb technológiáit eljuttassa a világűr határára, ahol a felhasználói számára lehetővé teszi, hogy egy kis szerencsével elkészülhessen a saját „űrszelfijük” egy Samsung eszközzel.

Fullon pörög a Kingston új KC600 SSD-je

Kingston PC 2019. október 21.

A Kingston Digital Europe Co LLP bemutatta az asztali PC és notebook-feladatokhoz tervezett, 2,5″-os KC600 SSD-t, amely teljes kapacitás-kihasználtsággal növeli a számítógépek teljesítményét. A KC600 meghajtót gyors reagálásra optimalizálták, rendkívüli indulási, betöltési és átviteli sebességgel. Komplett biztonsági csomaggal, azon belül 256 bites AES-XTS hardveralapú titkosítással, TCG Opal 2.0 és eDrive megoldásokkal védi a felhasználói adatokat.

A választások felpörgették a mobilnet-forgalmat is

Telenor Mobil 2019. október 15.

Egy átlagos vasárnaphoz képest 3 terabájttal nagyobb böngészési adatforgalmat mért Hipernet hálózatán a Telenor október 13-án, az önkormányzati választások napján.

A böngészési típusú adatforgalom szinte egész nap valamivel a megszokott átlag fölött volt, és a napi trendeknek megfelelően délutánhoz közeledve egyenletesen növekedni kezdett az összforgalom, ám az urnák zárását követő 3 órában a megszokott növekedési mértéket stabilan felülmúló böngészési célú adatforgalom keletkezett.

Merre tart a Machine to Machine (M2M) technológia?

Telenor PC 2019. október 21.

2001-ben a GPRS technológia nyitotta meg a kaput a gépek közötti kommunikáció, azaz az M2M megoldások értelmes alkalmazása előtt. Mára milliós nagyságrendben kommunikálnak gépek egymás között a magyarországi mobilhálózatokon. Az M2M megoldásokra mind üzleti mind lakossági oldalon erősödik az igény, az ötödik generációs (5G) mobilhálózatok pedig a 2001-es induláshoz hasonló mérföldkövet jelenthetnek az M2M megoldások elterjedésében. A felhasználási trendeket a nagy gyártók – mint például a Google vagy az Amazon – platformjaival való kompatibilitás határozhatja meg.

Módosult a Vodafone Magyarország hivatalos cégneve

Vodafone PC 2019. október 15.

A Vodafone és UPC közös történetének következő lépéseként változott a Vodafone Magyarország hosszú cégneve. A „Mobil” szó törlésével 2019. október 1-től a vállalat új neve hivatalosan Vodafone Magyarország Távközlési Zártkörűen Működő Részvénytársaság. A UPC felvásárlásával a Vodafone lakossági előfizetők számára is képes lesz konvergens, vagyis a mobil mellett vezetékes telefon és internet, valamint televíziós szolgáltatások nyújtására.

A Vodafone elindította Magyarország első 5G hálózatát Budapesten

Vodafone PC 2019. október 18.

Az idén húsz éves Vodafone Magyarország elindította kereskedelmi szolgáltatást nyújtó kültéri 5G hálózatát Budapesten. A szolgáltató összesen 33 darab állandó, élő 5G bázisállomást telepített és kapcsolt hálózatba a fővárosban. A jelenleg is aktív mobilszolgáltatók közül egyedül a Vodafone Magyarország vásárolt az NMHH 2016-os aukcióján 5G-s frekvenciát a 3,5GHz-es sávban – ezen működik a most elindított első budapesti kereskedelmi 5G szolgáltatás is.

Zakatol a Sziget kívánsággép

Sziget Fesztivál 2019. október 15.

Már lehet leadni a kívánságokat, kiket szeretnénk látni-hallani jövőre Szigeten, és már látható Sziget 2019-es aftermovie-ja is. Jövőre pedig nagy változásokat terveznek a fesztivál szervezői.

"A kívánsággép az egyik legfontosabb forrásunk, hogy kiket kérjünk fel az elkövetkező fesztiválra" – mondta Kádár Tamás, a Sziget főszervezője, hozzátéve, hogy mostantól várják a szavazatokat a már zakatoló kívánsággépbe, ami idén is nagyon jól teljesített, hisz' az kilenc headlinerből nyolc sztár – Macklemore, Martin Garrix, a Twenty One Pilots, Ed Sheeran, a Foo Fighters, The 1975, a Florence + The Machine vagy Post Maleone – előkelő helyen szerepelt a kívánságok között. Közben megjelent a 2019-es Sziget aftermovie-ja is, röpke két percbe sűrítve az idei Sziget legemlékezetesebb pillanatait. "Az elmúlt évektől eltérően nem akartunk egy 8-10 perces filmet gyártani, hiszen egyrészt még erősen él az emlék mindenkiben, másrészt tudjuk, hogy az internet felhasználók szokásai is változnak és a rövidebb tartalmak felé tolódnak el. Emellett feltett szándékunk, hogy jövőre sokat változtassunk a Szigeten és inkább erre akarunk majd fókuszálni" - meséli Kádár.

Megérkezett a Huawei első 5G-s okostelefonja

Huawei Mobil 2019. október 17.

Már Magyarországon is elérhető a Huawei legújabb okostelefonja. A gyártó dupla chipkészlettel szerelte fel a Mate 20 X (5G)-t: a készülék a Huawei 7 nm-es Kirin 980-as lapkája mellett megkapta az ötödik generációs hálózati teljesítményért felelős többmódú Balong 5000-et is. A 7,2 hüvelykes kijelzővel és háromlencsés Matrix kamerarendszerrel ellátott okostelefon a hálózati technológiák több generációját egyaránt képes használni az SA (standalone – önálló) és az NSA (non-standalone – összevont) 5G-hálózati architektúrák támogatására, ezzel lehetővé téve a nagy sebességű adatkapcsolatot, függetlenül a mobilhálózati szolgáltatók infrastruktúrájának fejlettségétől.

VMware Ready™ tanúsítást szereztek a Kingston nagyvállalati SSD-i

Kingston PC 2019. október 14.

A Kingston Digital Europe Co LLP bejelentette, hogy nagyvállalati kategóriájú, DC500 sorozatú SSD-i VMware Ready™ tanúsítást szereztek. Eszerint alapos validálási eljárást követően a VMware szoftvercég a legmagasabb szintű támogatásban részesíti a Kingston DC500R és DC500M meghajtóit, és kifejezetten javasolja használatukat a VMware vSAN és vSphere környezetekben.

Létrejöhet Magyarország legnagyobb online kereskedője

Extreme Digital PC 2019. október 17.

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) jóváhagyta a magyar Extreme Digital Zrt. és a dél-afrikai Naspers-csoporthoz tartozó eMAG magyarországi leányvállalatának egyesülését.  Az Extreme Digital és az eMAG hazai fúziója nyomán a közép-európai régió egyik legnagyobb online kereskedője jön létre, amely a globális szereplőkkel is hatékonyan veheti fel a versenyt. A tranzakció lezárására várhatóan november végéig sor kerül.

Cseppálló és strapabíró a Canon új mini kamerája

Canon PC 2019. október 14.

Túrázás, világjárás során mostantól egy icipici fényképezőgéppel is megörökítheted kalandjaidat: jön a Canon IVY REC.

Kifejezetten a természetjárók számára készült a Canon IVY REC egy szórakoztató és könnyen használható kamera, amely karabinere által övre vagy táskára is csatlakoztatható és zsebben is könnyen elfér. 2 méterig vízálló* (fél órán át tűri a vizet) és ütésálló ** 2 méteres magasságig, mindössze 90 gramm a súlya. Micro SD kártyára 13.0 Megapixeles képeket és full HD videót készít. Ellenállóságát az is adja, hogy nincs képernyő, ami berepedhet. A keresőmező maga a csat, amelyek egyúttal rögzíthető is.

Az emberek többsége jobban bízik a robotokban, mint a főnökében

Oracle PC 2019. október 17.

Az Oracle és a Future Workplace kutatócég immár második alkalommal végezték el az ‘AI at Work’ című közös, globális felmérésüket, amelynek eredményei szerint az emberek többsége (64%) jobban bízik a robotokban, mint a feletteseiben. A kutatásban 8 370 munkavállalót, menedzsert és HR vezetőt kérdeztek meg 10 különböző országban. A tanulmányból kiderül, hogy a mesterséges intelligencia (AI) megváltoztatta az emberek viszonyulását a technológiák használatához a munkahelyeken, valamint átformálja a HR csapatok és a vállalatvezetés működését a tehetségek megtalálásának, megtartásának és fejlesztésének területén.

Felturbózta az adatmennyiséget a Telenor új számlás tarifáiban

Telenor Mobil 2019. október 11.

Még több adatkeretet tartalmazó csomagok, 100 GB mobilnetes tarifa már 7990 forintért, és korlátlan hálózaton belüli beszélgetés havi bruttó 5490 forintért: mindez elérhető a Telenor új lakossági számlás tarifáival. Az új Telenor XS és S, valamint Hiper M Talk, Hiper M Net, Hiper L és XXL tarifái között a Telenor meglévő és új lakossági számlás előfizetői egyaránt megtalálhatják a számukra ideális mennyiségű adatot vagy beszédet tartalmazó csomagokat.

A startupok jelentős része már prototípussal is rendelkezik

K&H PC 2019. október 17.

11 startuppal bővül Magyarország vezető nagyvállalati inkubátora, a Start it @K&H inkubációs program így 25 startuppal folytatja tovább működését. A startup világ fejlődése egyértelmű, hiszen a mostani csapatok komplex megoldásokkal, jellemzően már prototípussal érkeztek, így az inkubátorprogram is egyre inkább az akceleráció irányába mozdul el. Az újonnan bekerült csapatok többek között online orvosi tanácsadásra, tudatos hulladékmentes életmódra, vízválság elleni küzdelemre, és a város legjobb cukrásztermékeinek összegyűjtésére kínálnak megoldást.

David Preece a Panasonic új közép- és kelet-európai ügyvezető igazgatója

Panasonic PC 2019. október 11.

2019. október 1-jével David Preece-t nevezték ki a Panasonic közép- és kelet-európai ügyvezető igazgatójának.

David Preece 1991-ben az Egyesült Királyságban csatlakozott a Panasonichoz. Azt megelőzően a digitális hangszeriparban dolgozott a japán Roland vállalatnál. Korábban már számos marketing és értékesítési pozíciót töltött be Európában. 2013-ban került márkastratégiai igazgatóként a vállalat németországi fő marketing irodájába, ahonnan 2015-ben tért vissza az Egyesült Királyságba, ahol azóta marketingigazgatói és ügyvezető igazgatóhelyettesi pozíciót töltött be.

  1. Újabb mérföldkő a hazai digitális oktatásban
  2. Megérkezett az év leghazudozósabb vígjátékának előzetese!
  3. 100 milliónál tart a Canon EOS sorozat cserélhető objektíves fényképezőgépeinek értékesítési darabszáma világszerte
  4. A magyaroknak a 26 százalék a kritikus határ

214. oldal / 560

  • Első
  • Előző
  • 209
  • 210
  • 211
  • 212
  • 213
  • 214
  • 215
  • 216
  • 217
  • 218
  • Tovább
  • Utolsó
Joomla SEF URLs by Artio

Legolvasottabb cikkek

  • Világturné lehetőségét utasította vissza Herceg Erika a Megasztárért

    Bulvár
    nov. 24, 2025
  • A képernyőn túl: hogyan formálja az AI a tévéipar következő…

    SmartHome
    nov. 24, 2025
  • A Samsung bemutatja a legújabb hordozható T7 Resurrected SSD-t

    Kütyük
    nov. 28, 2025
  • Christy - csütörtöktől a mozikban

    Premier
    nov. 26, 2025
  • Ingyenes a Universe for Sale az Epicen

    Hírek
    nov. 27, 2025
  • Még több yetteles juthat ingyenes, ajándék 1 GB adathoz

    Távközlés
    nov. 28, 2025
  • Megjelent fllozz dark pop kislemeze

    Koncert
    dec. 01, 2025
  • A CANAL+ elindítja streaming szolgáltatását Magyarországon

    Távközlés
    dec. 01, 2025
  • Már vár a szörnyek tengere a "Percy Jackson és az…

    Premier
    dec. 02, 2025
  • Így válasszunk telefont a gyereknek karácsonyra

    Mobil
    dec. 10, 2025

Legújabb cikkek

A Bloodstained: Ritual of the Night az Epic mai ajándék játéka

A Bloodstained: Ritual of the Night az Epic mai ajándék játéka

Rablóhús, pecsenye, fasírt: ezek a magyar tél kedvenc ételei

Rablóhús, pecsenye, fasírt: ezek a magyar tél kedvenc ételei

A Paradise Killer az Epic mai ajándék játéka

A Paradise Killer az Epic mai ajándék játéka

Szintet lép az adatközpontok és szuperszámítógépek folyadékhűtése a Motivair by Schneider Electric új megoldásaival

Szintet lép az adatközpontok és szuperszámítógépek folyadékhűtése a Motivair by Schneider Electric új megoldásaival

A Blood West az Epic mai ajándék játéka

A Blood West az Epic mai ajándék játéka

Online sportfogadás magyarországon
Online sportfogadás magyarországon
XetHost
  • Impresszum
  • Médiaajánlat
  • Copyright
  • Adatvédelmi nyilatkozat
  • RSS csatornák
  • Oldaltérkép
  • Címlap
  • IT / Tech
    • PC
    • Konzol
    • Fotó
    • Távközlés
    • Security
  • Smart Life
    • Mobil
    • Tablet
    • SmartHome
    • Kütyük
    • Appok
  • Játék
    • Hírek
    • Teszt
    • E-sport
    • Végigjátszás
    • Cheatek
  • Film & Sorozat
    • Premier
    • Előzetes
    • Különvélemény
  • Kultúra
    • Koncert
    • Buli
    • Könyv
    • Színház
    • Rendezvény
    • Kiállítás
    • Life
    • Gasztro
    • Zene
  • Bulvár
  • Fesztivál
    • Sziget
    • Volt
    • Balaton Sound
    • EFOTT
    • FEZEN
    • Strand Fesztivál
    • Party