2025 október 25
  • Autó Pult
  • Betűtípusok
  • XetHost

online poker oldalak

  • Címlap
  • IT / Tech
    • PC
    • Konzol
    • Fotó
    • Távközlés
    • Security
  • Smart Life
    • Mobil
    • Tablet
    • SmartHome
    • Kütyük
    • Appok
  • Játék
    • Hírek
    • Teszt
    • E-sport
    • Végigjátszás
    • Cheatek
  • Film & Sorozat
    • Premier
    • Előzetes
    • Különvélemény
  • Kultúra
    • Koncert
    • Buli
    • Könyv
    • Színház
    • Rendezvény
    • Kiállítás
    • Life
    • Gasztro
    • Zene
  • Bulvár
  • Fesztivál
    • Sziget
    • Volt
    • Balaton Sound
    • EFOTT
    • FEZEN
    • Strand Fesztivál
    • Party
Friss
Ingyenes a Fear the Spotlight az Epicen
A Samsung az egymást követő hatodik évben is megőrizte helyét a gaming monitorok piacán
Magyar klasszikusok, Oscar-díjas filmek és halloween-i borzongás a Direct Now appban
A Samsung Art Store gyűjteménye elhozza az Art Basel Paris kiállítás remekműveit az otthonokba
A Samsung már hatodik éve őrzi élvonalbeli helyét a Best Global Brands listán

10 dolog, amit nem tudtál Robbie Williamsről

Class FM Koncert 2015. május 26.

Augusztusban újra Magyarországra látogat a világ egyik legmenőbb popsztárja, Robbie Williams! A brit fenegyerek Let Me Entertain You című turnéjának budapesti koncertjére a Class FM jóvoltából egy héten át 25 darab páros belépőjegyet nyerhetnek a legszerencsésebb rádióhallgatók, akik így élőben bulizhatnak olyan örökzöld klasszikusokra, mint a Feel, a Come Undone, a Rock Dj, vagy a Millenium. Az őrületesnek ígérkező nyári koncertre hangolódva összegyűjtöttünk 10 érdekes tényt, amit talán még a legnagyobb rajongók sem tudnak Robbie Williamsről.

A Sony bemutatja az Xperia™ Z3+ okostelefont

Sony Mobil 2015. május 26.

A Sony Mobile Communications (“Sony Mobile”) ma mutatja be a csúcskategóriás okostelefonokból álló Xperia™ Z széria új tagját, az Xperia Z3+ készüléket, amely egy igazán karcsú és stílusos, csúcsteljesítményű, prémium okostelefon.

A Sony fejlett kamera technológiájának köszönhetően az Xperia Z3+ készülékkel a legszebb képeket készítheted, akár az előlapi vagy a hátlapi kamerát használod.  A lenyűgöző okostelefon akkumulátor stamina módja és teljesítménye lehetővé teszi, hogy gyorsabban és hosszabb ideig elérhető maradj, legyen szó munkáról vagy szórakozásról. A Sony közismert vízálló[1] kialakításának hála, mindig rendelkezésedre áll az időjárási viszonyoktól függetlenül.

Bringázz a vörös szőnyegen!

Press Buli 2015. május 23.

Június 5-én megtelik a Madách tér a legstílusosabb bringásokkal! A divat és a környezettudatosság jegyében született „Bringával a vörös szőnyegen” elnevezésű rendezvényen a civil versenyzők mellett olyan stílusos hazai sztárok mutathatják meg legtrendibb bringás szettjüket, mint Horányi Juli, Odett, Lakatos Márk vagy Trokán Nóra. A városi biciklizést népszerűsítő, divatbemutatóval egybekötött versenyre még május 27-ig lehet jelentkezni, az InStyle oldalán.

A Bookline bemutatja: Margó Irodalmi Fesztivál

presspresso Buli 2015. május 26.

Valóban létezik a mulatozás és a művészet között szoros kapcsolat? Mi köze Mengelének Hófehérkéhez? Egyszeri, rendhagyó felolvasó- és szerzői estek, könyvbemutatók, koncertek, slam poetry és több tucatnyi más, kihagyhatatlan program során - egyebek mellett - ezekre is választ kapunk a Margó Irodalmi Fesztiválon június 3-7. között.

Tizedik alkalommal adták át az Aegon-díjat tavasszal, ennek örömére a Margón ünnepelnek a díjazottak: az idei győztes, Péterfy Gergely szerzői esten vezeti be az olvasókat a Kitömött barbár titkaiba, a Dumaszínházban A sántakutya - Igazmondó monológok keretében öt nyertes, Barnás Ferenc, Csaplár Vilmos, Esterházy Péter, Péterfy Gergely és Spiró György mesél alkotásról, válságról és sikerről, fordulópontokról, döntésekről és választásokról. A Margón mutatják be a 10 nyertesről készült szubjektív portréfilm-füzért Kortárs körsvenk címmel.

Ismét Budapestre érkezik Matisyahu

presspresso Koncert 2015. május 23.

Öt év után, a Budapest Promoter szervezésében ismét Magyarországra érkezik Matisyahu, a haszid reggae királya, hogy bemutassa tavaly megjelent Akeda című nagylemezét június 3-án, a Millenáris Teátrumban.

Matthew Paul Miller amerikai zsidó, reggae-zenész, dalaiban a reggae elemeit ötvözi a rockkal és hagyományos zsidó témákkal, szövegeire is jellemzőek az olyan személyesebb témák, mint a vallásosság. A Matisyahu művésznéven elhíresült világsztár eddig öt stúdióalbummal és két remixalbummal büszkélkedhet, 2006-ban pedig a Billboard a „legjobb reggae művész”-nek nevezte.

Epres Panni: „A pozitív megerősítésben hiszek”

Miss Balaton Buli 2015. május 25.

Epres Panni szupermodellként már meghódította a nemzetközi kifutókat és jelenleg családjának szenteli ideje nagy részét. A most is gyönyörű édesanya karrierjének egy emlékezetes történetét mesélte el, és azt is elárulta, hogy saját tapasztalatiból tanulva ő hogyan támogatja tanácsadóként a Miss Balaton by Cosmopolitan versenyzőit.

Epres Panni legendás karriert futott be, a legnívósabb márkákat képviselte számos ország kifutóján. A castingok és divatbemutatók világa sokak számára csábító, azonban gyakran kemény és kíméletlen kritikákkal kell szembenézniük a gyönyörű modelleknek is.

Itt a szúnyogszezon – itt a szívférgesség!

Press Buli 2015. május 23.

A tavasz végével és a csapadékosabb időjárás beköszöntével együtt kezdetét vette a szúnyogszezon. A szúnyogok nemcsak kellemetlenek, hanem felelősek az egyik legsúlyosabb állatbetegség, a szívférgesség kórokozójának terjesztéséért is. A fertőzés a kutyák, a macskák és a vadászgörények esetében is végzetes kimenetelű lehet. A gazdiknak érdemes odafigyelniük, hogy biztonságban tudhassák kedvenceiket és saját magukat!

A szúnyogszezon indulásakor a szívférgesség volt a központi témája a Dirofilaria Napnak, amelyet közel hetven - magyar és külföldi - állatorvos részvételével rendeztek meg május 21-én, Budapesten. A konferencián a szívférgesség témakörét járták körbe a legnevesebb szakértők segítségével.

1000 négyzetméteres virágszőnyegbe borult a Március 15. tér

Danone Activia Buli 2015. május 25.

1000 négyzetméteren, 40.000 virággal ajándékozták meg a magyar nőket Budapest szívében. Az ország valaha volt legnagyobb virágszőnyege egy egész napos vasárnapi esemény keretein belül, 50 ember közreműködésével, 12 óra alatt, 10 különféle cserepes és szálas növényből épült meg, a Danone Activia-nak és a KIOSK-nak köszönhetően. A rendhagyó virágzó installációval a szervezők célja az volt, hogy felhívják a figyelmet a nők mindennapi helytállására, odaadó munkájára. Ráadásul a szőnyeget alkotó virágokat estig szét is osztották a helyszínre látogatók között, hogy mindenki köszönthesse a számára rendkívüli hölgyeket.

Bolti májasból készült a kistermelői portéka

NÉBIH Buli 2015. május 23.

Egy péteri kistermelőnél tartottak ellenőrzést a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Kiemelt Ügyek Igazgatóságának (NÉBIH KÜI) szakemberei április közepén. A helyszínen tapasztalt számos szabálytalanság miatt mintegy 5700 kg alapanyag, félkész- és késztermék forgalomból történő kivonását és megsemmisítését rendelték el az ellenőrök.

A feldolgozó helyiségek, hűtők és füstölők egyáltalán nem voltak alkalmasak kistermelői tevékenység végzésére. A termelő penészes szemeteskukában pácolta a termékeket, koszos üstökben ipari zsírt olvasztott. Maga az üzem egy takarítatlan garázsban volt berendezve, ahol tyúkok mászkáltak a termékek között.

Milliókat érint a tejcukor-érzékenység Magyarországon

Press Buli 2015. május 24.

Végre itt a nyár, beindult a várva várt fagyiszezon, és nemsokára nagyot haraphatunk kedvenc strandunkon a sajtos-tejfölös lángosból is. Ezt az örömet azonban könnyen elronthatják a finom falatokat követő olyan kínzó tünetek, mint például a csikaró hasfájás vagy a puffadás. A statisztikák szerint hazánkban közel 3 millió embert érint a laktózintolerancia, mégis nagyon kevesen tudják, hogy ez okozza a kellemetlenségeket.

MÉDIAUNIÓ: internetes zaklatás

Médiaunió Buli 2015. május 23.

2015. május 18-tól az internetes zaklatás a Médiaunió társadalmi célú kampányának fő témája.

„Neked 8…?” – tette fel a kérdést a Médiaunió Alapítvány a 2014-ben futó, a felelős médiahasználat fontosságát hangsúlyozó társadalmi célú kampányában. 2015 májusától a kampány a legfontosabb problémával, az internetes zaklatással foglalkozik.

Hódíts idén nyáron olívazöldben és marsalában!

Positive Communications Buli 2015. május 24.

Ezen a nyáron igazán sokféle stílus közül választhatunk, a közös bennük mégis az, hogy ebben az évben divatba jön a nőies nő!

Mind a fodrász szalonokban, mind a kifutókon lágy, romantikus vonalvezetéssel törekednek a természetes összhatásra, ahol a nő finom, érzékeny, néha már egészen kislányos, máskor pedig elegáns és rafináltan csábító. A 2015-ös női frizurákban éppen ezért a szélfútta, lágy esésű, gyakran fonott vagy loknis fazonok a legdivatosabbak. Az elmúlt években elterjedt ombre technikával elért napszítta hatást a hajszobrászok még természetesebbé varázsolják a francia sombre és a balayage ombre már-már művészi fodrász technikával.

A Huawei magyarországi jelenlétének 10. évfordulóját ünnepli

Huawei Buli 2015. május 22.

Magyarországi jelenlétének 10 éves évfordulóját ünnepelte a Huawei 2015. május 21-én. A világ egyik vezető információs és kommunikációs technológiai szállítója 200 millió eurót (mintegy 65 milliárd forint) fektetett be eddig hazánkban, amivel a második legnagyobb kínai befektetővé vált. A kezdetben 4 fővel működő cég jelenleg már több mint 2500 munkavállalót foglalkoztat, és közel 600 beszállítóval áll kapcsolatban hazánkban. A Huawei nevét ott találjuk a TOP 500 magyarországi adófizető cég listáján is.

Beethoven-maraton a Universal Channel műsorán

Universal Channel Premier 2015. május 23.

Igazi családi kikapcsolódással készül az ünnepekre a Universal Channel. Május 25-én pünkösd alkalmából a csatorna egy egész napos filmmaratonnal kedveskedik a nézőknek. A legnagyobb kutyabarátok most öt részen keresztül, reggeltől egészen késő estig követhetik Beethoven kalandjait.

16 nap múlva végre OneRepublic koncert Budapesten!

LiveNation Koncert 2015. május 22.

Már csak két hét és végre Budapesten köszönthetjük az elmúlt évek egyik legizgalmasabb és legsikeresebb bandáját. Pedig a OneRepublic karrierje döcögösen indult, többször is a felmerült, hogy Ryan Tedder hagyja a saját banda ötletét és kizárólag más előadóknál kamatoztatja tehetségét:

Eric Idle: “Ilyenkor nem tudok csendben maradni”

presspresso Buli 2015. május 23.

Merényletet tervez a híres Python, Eric Idle Hajdu Steve ellen. A hírek szerint a Nem a Messiás című komikus oratórium előadásán, amellett, hogy többször is felpattan a nézőtérről, a végén kiveszi majd Steve kezéből a mikrofont.

Ritka alkalom: A legendás Monty Python csoport talán legviccesebb tagja, az Always Look on the Bright Side of Life dal szerzője, Eric Idle Magyarországra látogat. Mi több, részt is vesz a Brian élete című film legjobb poénjait feldolgozó Nem a Messiás című humoros oratórium magyar nyelvű premierjén. “Az a szerepem, hogy a közönség közt üljek, egy meglepetést tartogatva” – nyilatkozta korábban Mr. Idle.

Pac-Man 35 éves és a Pixel vele ünnepel!

InterCom Premier 2015. május 22.

A világ egyik legismertebb videójáték-figurája, a mindent felzabáló sárga labda, Pac-Man hamarosan megünnepli a 35. születésnapját. Ajándékba pedig azt kapja, hogy filmsztár válik belőle: idén nyáron kerül a mozikba a Sony Pictures PIXEL (12E) című látványos vígjátéka, melynek ő az egyik főhőse. A filmesek általában elkényeztetik a sztárokat: Pac-Man születésnapját a világ számos nagyvárosában egyszerre ünneplik hatalmas bulival, szülinapi tortával, különleges vendégekkel és ingyenes Pac-Man játékokkal.

Séfnek állt Zséda [GALÉRIA]

Gourmet Fesztivál Buli 2015. május 23.

Szakmát váltott Zséda! Persze nem örökre cserélte a mikrofont séfkabátra, de ezúttal a Gourmet Fesztiválon új szerepben próbálhatta ki magát. Az énekesnő a hétköznapokban is otthonosan mozog a konyhában, ezúttal pedig a vegán irányzatba is belekóstolt. Egy rákkal készült étellel bármikor le lehet venni a lábáról, ám ha kisfiáról van szó, akkor a hús és a hazai ízek nem hiányozhatnak az asztalról.

Négy órás szuperkoncerttel ünnepli a negyedik X-et az EFOTT

EFOTT Fesztivál 2015. május 22.

16 formáció, 8 meghatározó dal és 240 perc zene – így foglalja csokorba az elmúlt negyven évet az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója, amely idén július 14-19. között Velencét veszi be. AZ EFOTT 40! szombati nagy bulira a szervezők minden eddiginél ütősebb látványvilággal készülnek, a színpadon pedig ikonikus dalok zendülnek, menő zenekarok tálalásában.

„Csupa nagy durranással és számos újítással készülünk a 2015-ös EFOTT-ra – kezdte Maszlavér Gábor fesztiváligazgató a Hard Rock Cafeban tartott sajtótájékoztatón. „Idén minden eddiginél több, 12 zenei helyszínt építünk. Emellett összekapcsoljuk a civil és a gasztro falut, így még egy 24 órás programokkal szolgáló teret kínálunk, többek között a nagysikerű nóta karaokéval. Lesz saját vízilabda pályánk, először nyitja meg kapuit a Kertmozi, és persze a helyszín adottságait kihasználva, gyalogos, kerékpáros és lovaskocsis túrákat is szervezünk” – folytatta a fesztiváligazgató, kiemelve, hogy idén természetesen a kerek évforduló kerül majd a fókuszba.

  1. Élete legnagyobb dobására készül Fluor Tomi
  2. Külföldön sem kell spórolniuk a mobilnettel a Telenor ügyfeleinek
  3. Rodeó bikával nézett farkasszemet Tóth Roland [GALÉRIA]
  4. Száguldó versenyautók és szuper sofőrök a Nickelodeonon

458. oldal / 557

  • Első
  • Előző
  • 453
  • 454
  • 455
  • 456
  • 457
  • 458
  • 459
  • 460
  • 461
  • 462
  • Tovább
  • Utolsó
Joomla SEF URLs by Artio

Legolvasottabb cikkek

  • A világ megváltozott, vedd észre! A tudatos AI-használat a túlélőképesség…

    Távközlés
    szept. 26, 2025
  • Ismét két játékot ajándékoz az Epic

    Hírek
    szept. 25, 2025
  • Megérkeztek a szeptemberi újdonságok a Direct Now alkalmazásba

    Appok
    szept. 25, 2025
  • Yettel: Új, rugalmas üzleti tarifacsalád és digitális app KKV-knak –…

    Távközlés
    szept. 30, 2025
  • A Samsung Art Store új, modern válogatása a Tate Gyűjtemény…

    SmartHome
    okt. 01, 2025
  • Egykutya – csütörtöktől a mozikban

    Premier
    okt. 01, 2025
  • Császárként debütál Puskás Peti az Erkelben

    Színház
    okt. 01, 2025
  • Két ajándék játék üti a markunkat a héten az Epicnél

    Hírek
    okt. 02, 2025
  • Túl az egymillió tranzakción a qvik a SimplePay rendszerében

    Appok
    okt. 02, 2025
  • Négy évszázadot ugrott az Erkel, A trón után megérkezett az…

    Színház
    okt. 05, 2025

Legújabb cikkek

Ingyenes a Fear the Spotlight az Epicen

Ingyenes a Fear the Spotlight az Epicen

A Samsung az egymást követő hatodik évben is megőrizte helyét a gaming monitorok piacán

A Samsung az egymást követő hatodik évben is megőrizte helyét a gaming monitorok piacán

Magyar klasszikusok, Oscar-díjas filmek és halloween-i borzongás a Direct Now appban

Magyar klasszikusok, Oscar-díjas filmek és halloween-i borzongás a Direct Now appban

A Samsung Art Store gyűjteménye elhozza az Art Basel Paris kiállítás remekműveit az otthonokba

A Samsung Art Store gyűjteménye elhozza az Art Basel Paris kiállítás remekműveit az otthonokba

A Samsung már hatodik éve őrzi élvonalbeli helyét a Best Global Brands listán

A Samsung már hatodik éve őrzi élvonalbeli helyét a Best Global Brands listán

Online sportfogadás magyarországon
Online sportfogadás magyarországon
XetHost
  • Impresszum
  • Médiaajánlat
  • Copyright
  • Adatvédelmi nyilatkozat
  • RSS csatornák
  • Oldaltérkép
  • Címlap
  • IT / Tech
    • PC
    • Konzol
    • Fotó
    • Távközlés
    • Security
  • Smart Life
    • Mobil
    • Tablet
    • SmartHome
    • Kütyük
    • Appok
  • Játék
    • Hírek
    • Teszt
    • E-sport
    • Végigjátszás
    • Cheatek
  • Film & Sorozat
    • Premier
    • Előzetes
    • Különvélemény
  • Kultúra
    • Koncert
    • Buli
    • Könyv
    • Színház
    • Rendezvény
    • Kiállítás
    • Life
    • Gasztro
    • Zene
  • Bulvár
  • Fesztivál
    • Sziget
    • Volt
    • Balaton Sound
    • EFOTT
    • FEZEN
    • Strand Fesztivál
    • Party